Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Kuma San

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Kuma San

Kuma San buvo rastas paliktas likimo valiai pririštas prie medžio beveik prieš metus – šuniui pakankamai ilgai tam, kad gyvenant prieglaudoje nustotų svajoti apie šiltus, jaukius namus ir nuosavą švelnų kilimėlį juose. Bet tik ne Kuma Sanui 🙂 .

Pozityvus, nuotaikingas, be galo meilus, visada labai laukiantis dėmesio ir šokantis iš džiaugsmo pamatęs prie jo besiartinantį žmogų, o tada dažnai iškart verčiasi ant šono, kad tik kas pakasytų jam pilvuką. Trepsi iš laimės kai jam segamas pavadėlis: „Valio!!! Einam, einam , mano dvikojis draugas, aprodysiu jam daug įdomių ir gražių vietų aplinkui! O jei nori – apuostysim kartu kelis kampus!…  Bėgam , bėgam, tiek daug turiu tau parodyti, kol dar čia gyvenu, kol manęs dar neatvažiavo!.. “

Ar priprato Kuma San prie gyvenimo pas mus? Greičiausiai taip: vis dar plačiai šypsosi pasitikdamas, vis dar atrodo, kad nėra reikalo jam liūdėti. Bet visgi gal sapnuoja namus, kuriuose yra tas būtent jo laukiantis švelnus kilimėlis, kur jis bus išglostytas savo šeimininko rankomis, kur nereikės taip skubėti išnaudoti kiekvieną kartu praleistą akimirką, kai bus galima ramiai eiti šalia JO gatvė, o grįžus į SAVO namus pasipasakoti vienas kitam apie sutiktus žmones, aplankytas gražias vietas ir kitą dieną  vėl ieškoti tokių vietų kartu.

P.S. Kuma San mėgaujasi žmogaus draugija, tačiau su mažais vaikais kantrybės neturi, dėl to turėtų gyventi šeimoje be mažų vaikų.

 

Živilė 867445140 (nuo 11h iki 20h), Vilnius