Foto
Foto
Foto
Foto

Keitė

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Keitė

Prieglaudos gyventojai dalinamos į dvį grupes: tie, kurie laiko prieglaudą savo namais, ir tie , kuriems žūtbūt reikia šeimininko ir savų namų. Keitė ir Skipis nežino kas yra tikrieji namai, nes niekada jų „nesimatavo“, niekada nematė kito gyvenimo už prieglaudos ribų. Abu į prieglaudėlę atkeliavo iš Vievio su savo broliukais ir sesutėm daugiau nei prieš metus.

Paprastos, neišskirtinės išvaizdos Keitė gali nepritraukti žmogaus dėmesio nuo pirmos minutės (nes ką nesakytume, pirmiausiai mūsų dėmesį pritraukia ypatinga šuniuko kailiuko ar akių spalvą ). Be to ji yra kiek bailiukė svetimems žmonėms (gyvūnai, retai bematantis „svetimą“ žmogų, pribijo jo…), bet noriai glaudžiasi prie tų, kurių meilę jau pajuto.

Keitė labai grakšti, labai judri: judėjimas jai būtinas kaip oras. Po kelių pasimatymų, Keitė praranda savo „kuklumą“ ir atsiskleisdama parodo , kas ji nuostabaus būdo, labai švelni, mėgstanti „bučiuotis“ kalytė.

Tai gi Keiti -viena iš daugelio, … Bet nesiruošiam pasiduoti ir bandom intensyviai ieškoti jai tikrų namų. Laaaaabai svajojame, kad Keiti ir Skipis iškeliautų į tuos namus kartu. Jie nesupranta , kad bent vienas iš jų yra „kitoks“. Jie trokšta apipilti savo žmogų pozityvumu, dėkingumu ir begalinė meilė. Jie senai apsiruošę parodyti kažkam, kad jie yra be galo atsidavę, ištikimi ir atsidavę tol, kol plaks jų širdys.

Skipis: http://www.tautmilesgloba.lt/lt/animal/view/id/50882

https://www.youtube.com/watch?v=V2zWIrABg-I

https://www.youtube.com/watch?v=W7UAF0nQopA
Dėl Keitės kreiptis +37067445140 Živilė