Foto
Foto
Foto
Foto

Grikis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Sausio pradžioje Grigiškėse rastas mažaūgis patinas sulaužyta koja. Senai pagydytas fiziškai, dabar beliko gydyti ir jo šunišką sielą.

Grikis vienas iš sunkiau dovanojamų šunų. Nuo pat pradžios buvo labai išsigandęs, iki dabar bijo pakeltos rankos, prisilietimo… Todėl ir vėl galim spėlioti kaip gyveno anksčiau.

Šunelis greitai išdrąsėjo, atskleidė mums koks jis mielas ir šaunus: aktyvus ir pozityvus, labai mėgsta dėmesį, laimingas ir sujaudintas pradeda vizginti ne tik uodegą, bet ir visą kūną, trypiant savo trumpom kojytėm šokį 🙂 .  Abejingas kitiems šunims, gyvena lyg savo pasaulėlyje, kuriame matyt iki šiol gyvi skaudus prisiminimai ir baisios šmėklos.

Grikiui labai reikia tikrų namų. Jis tikrai atitirps, pripras prie savo žmogaus, leis jam daugiau, nei leidžia gyvendamas prieglaudoje. Grikutis irgi gali gyventi normalų gyvenimą,  svarbu išmokti baimes kontroliuoti, padėti jam suprasti, kad žmogus – Draugas, kuris pradžioje padės išvengti probleminių situacijų, padrąsins, padės jam socializuotis, išmokys jį žaisti, o svarbiausia – pasitikėti.

 

Živilė +370 674 45140 (nuo 11h iki 20h)