Foto
Foto
Foto
Foto

Džeris Jaunesnysis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Nežinoma
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Džeris Jaunesnysis

Šiltas rugsėjo vakaras. Ir vėl vedžiojam, myluojam, kalbamės su kiekvienu mūsų gyventoju. Pasakojam jiems, kad tikrai ateis kiekvienam iš jų TA DIENA, kai po eilinio vedžiojimo nereikės grįžti į prieglaudėlę, nes bus nuosavas guolis tikruose namuose. Tikim tuo visa širdimi ir jaučiam, kad ir jie mumis tiki. BET….

Bet tą pačią akimirką atvažiuoja žmogus, traukia iš savo automobilio SAVO IŠTIKIMĄ DRAUGĄ, kuris gyveno su juo ketverius metus – visą savo gyvenimą, kuris bėgiojo šalia jo per pasivaikščiojimus, kuris semiasi iš jo visko, ko buvo mokomas, kuris laižė jam rankas, klausėsi jo pasakojimų, buvo ištikimas jam, savo PRASTAM draugui…

O, kaip baisu pasilikti jiems, naminiams gyvūnėliams, prieglaudoje! Kaip jie susiriečia kampe ar nenustojamai blaškosi voljere (ar dar “geriau” – narve). Kokia baisi jiems pirmoji naktis prieglaudoje, kokia neaiški rytojaus dar neatėjusi diena. Koks bebūtų šuo, didelis ar agresyvus, patikėkit, jam labai labai baisu! „KĄ PADARIAU NE TAIP?….“ „Kada manęs grįši?“ Diena, dvi…. penkios… Greičiausiai visos trisdešimt, kol nustoja laukti savo prasto draugo.

Džeris mažas, “žiauriai” gražus šuo! Kol kas jam sunkiai sekasi priimi faktą, kad taip koncentruotai daug šunų vienoje vietoje: nori visus aploti savo plonu balseliu 🙂  Išsigandęs, bet jau atitirpsta, švelnus, labai judrus. Jau prieina, atsisėda šalia, priima visus paguodos žodžius ir klausosi visų mūsų pažadų. O mes žadam neleisti jam būti išduotam dar vieną sykį.
Živilė +370 674 45140 (nuo 11h iki 20h)