Foto
Foto
Foto
Foto

Dribsnis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2017-07-11


Dribsnis

Gyvūnai patenka į prieglaudą skirtingais būdais: rasti, mirus šeimininkams, atsiradus alergijai, gimus vaikui, grąžinami , vieną kartą jau paimti iš prieglaudos…
Kiekviena istorija lieka kažkam tik istorija, o keturkojams apsiverčia visas gyvenimas, kai vakar mylėtas, miegojęs šiltai šalia savo žmogaus ir sočiai valgęs, kai pasitikėjo jo vienu , kuris buvo jam visas pasaulis, staiga atsiduria prieglaudos narve, tarp kelis dešimčių senbuvių su tokiom pačiom “istorijom”.

Dribsnis vasario 16 d. “atšventė” savo nepriklausomybę savaip – tapo nepriklausomas nuo savo buvusios šeimininkės jos valia.

Draugiškas, judrus, labai energingas, nuostabiai gamtos nuspalvintas šuo, kuris visai nenori sėdėti narve. Jam, kaip ir visiem prieglaudos gyventojams, reikia žmogaus, reikia veiksmo. O kažkam reikia būtent Dribsnio.

Prieglaudos vijurkas, linksmas, smalsus šuo DRIBSNIS! Kuriam žygeiviui dar trūksta ištikimo bendražygio? Nuostabu, leistis su juo į ilgus pasivaikščiojimus ir stebėti tą neišblėstantį žaismingumą, smalsumą. Ir pats nejučia leki su juo pasistriksėdamas, visas išsišiepęs arba nurimsti, prisėdi šalia ir ramiai stebi vėją ^_^ Ne tik mylėtojas gamtos jis, bet ir saugotojas – suranda kokį plastmasės gabalą, ne vietoj atsidūrusį, ištraukia, įsikanda į nasrus ir išdykaudamas lekia surušiuoti.

 

 

Živilė +370 674 45140 (nuo 11h iki 20h), Vilnius.