Foto
Foto
Foto
Foto

Dribsnis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Dribsnis

Gyvūnai patenka į prieglaudą skirtingais būdais: rasti, mirus šeimininkams, atsiradus alergijai, gimus vaikui, grąžinami , vieną kartą jau paimti iš prieglaudos…
Kiekviena istorija lieka kažkam tik istorija, o keturkojams apsiverčia visas gyvenimas, kai vakar mylėtas, miegojęs šiltai šalia savo žmogaus ir sočiai valgęs, kai pasitikėjo jo vienu , kuris buvo jam visas pasaulis, staiga atsiduria prieglaudos narve, tarp kelis dešimčių senbuvių su tokiom pačiom “istorijom”.

Dribsnis vasario 16 d. “atšventė” savo nepriklausomybę savaip – tapo nepriklausomas nuo savo buvusios šeimininkės jos valia.

Draugiškas, judrus, labai energingas, nuostabiai gamtos nuspalvintas šuo, kuris visai nenori sėdėti narve. Jam, kaip ir visiem prieglaudos gyventojams, reikia žmogaus. O kažkam reikia būtent Dribsnio.

Prieglaudos vijurkas, linksmas, smalsus šuo DRIBSNIS! Kuriam žygeiviui dar trūksta ištikimo bendražygio? Nuostabu, leistis su juo į ilgus pasivaikščiojimus ir stebėti tą neišblėstantį žaismingumą, smalsumą. Ir pats nejučia leki su juo pasistriksėdamas, visas išsišiepęs arba nurimsti, prisėdi šalia ir ramiai stebi vėją ^_^ Ne tik mylėtojas gamtos jis, bet ir saugotojas – suranda kokį plastmasės gabalą, ne vietoj atsidūrusį, ištraukia, įsikanda į nasrus ir išdykaudamas lekia surušiuoti.

 

 

Živilė +370 674 45140 (nuo 11h iki 20h), Vilnius.