Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Baronas

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Baronas

Pažiūrėkite, koks tai nuostabus katinas, draugiškas, meilus žmogui, drąsus, ramumos vidinės prisipildęs, taikus, be galo gražus, tamsiai pilkos spalvos, kastruotas katinas. Katiniškos charizmos pilnas. Šiuo metu gyvena prieglaudos sodyboje prie Medininkų.

Jam buvo nustatytas imunodeficito virusas FIV. Žmonėms šis virusas visiškai nepavojingas. Tik apsilpnina katino imuninę sistemą. Prieglaudoje jis jau turbūt daugiau nei metus ir niekad jokių susirgimų nepasireiškė, čia juk ir su kitais gyvūnais gyvena, ir po lauką lakioja, o jis sveikas, drūtas katinėlis. Svarbiausia, kad būtų laimingas. Kai laimingas ir patenkintas, skaniai sočiai sveikai pavalgęs, pramankštinti raumenukus galintis, nenuobodžiaujantiis, tai jokie virusai nebaisūs.

O kitoms katėms virusas gali būti perduotas nebent per gilias žaizdas joms stipriai susipešus su FIV nešiotoju, kitaip sunkiai patenka į jų organizmą, nes sunkiai prasiskverbia pro jų gleivinių membranas (tokias kaip burnos gleivinė, nosies, akių, genitalijų ir žarnyno). (Jei norėtųsi, apie šį virusą galite paskaityti ir čia: http://www.mazojiliza.lt/lt/news/view/id/80178, http://www.lese.lt/lt/naudinga_patarimai/news.6746)

Dėl Barono skambinkite Tautmilei +370 620 94523.