Foto
Foto
Foto
Foto

Angel

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Kai išgirsite tuoj kai ką, irgi atsidusite nesupratę. Mes kasdien taip dūsaujam negalėdami suprasti 🙂 Mūsų Angel, Andželina, Andželka, šita rudoji angeliukė vis dar be savo namų! Įsivaizduojat? Šita meilumo, gyvybingumo, žaismingumo ir grožio pilna būtybė dar vis nepastebėta. Kurgi Andželinai skirti namai ir žmonės?? Auuuuuuuuuu! Šaukiam jus 🙂 🙂 Živilė +370 674 45140 Andželina atvyko pas mus iš kaimo nuo būdos kartu atsivežė būrį šuniukų. Žiūrint į ją tikrai nepagalvosi, kad visą laiką praleidus ten, kur praleido. Tokia inteligentiška, supratinga ir protinga be jokių mokslų 🙂

————————————————–

Angel

Dar viena “nuotaka” mūsų prieglaudoje: jauna, linksma, aktyvi ir pasakiškai graži Angel (o mums Anželka 🙂 )! Kol kas vieniša, todėl greitai visi kartu bandom pripiršti jai tinkamą šeimyną.

Angel atsivežėm iš Elektrėnų. Kiauroje šaltoje būdoje atsivedė savo mažus angeliukus, šildė ir rūpinosi jais, o jos žinios apie pasaulį sudarydavo tik vaizdai iki horizonto ir vieno metro (grandinės ilgio) apribotas judėjimas aplink būdą. Kaip greitai ji atitirpo! Jau vežama suprato kad gyvenime jos laukia didelės permainos į gerąją pusę ir iš dėkingumo aplaižydavo savanorės Giedrės veidą!  Taigi: vaikai paauginti ir išdalinti, dabar mamytės eilė!

Angel gana didelė ir stipri panelė, bet tai nekenkia jos šarmui. Besišypsanti, nuolatos geros nuotaikos ir pilna energijos, labai švelni kalytė atneš ir į Jūsų šiltus ir jaukius  namus daug pozityvo: pasitiks po sunkios darbo dienos, pagulės šalia žalioje pievoje, palydės į komandiruotę, o taip pat  saugos Jus nuo bet kokios depresijos, o bendri   pasivaikščiojimai bet kokiu oru dar ir   stiprins Jūsų imunitetą 🙂 . Taigi….. Viens, du , trys – pradedam atranką!

Živilė +370 674 45140 (nuo 11h iki 20h)